Львівська мерія виділила чемпіону Олімпіади-2016 премію на придбання квартири

logo
23161_lvivska_merija_vidilila_chempionu_olimpia.jpeg


Львівська мерія виділила одноразову допомогу бронзовому призеру Олімпіади-2016 Тарасу Міщуку. Відповідне рішення виконком ухвалив у середу, 14 вересня.

Згідно з рішенням, на одноразову допомогу Тарасу Міщуку з бюджету Львова піде 420 тис. грн.

За інформацією ZAXID.NET, ці кошти, а також премія, яку він отримав від Львівської обласної ради, мають піти на купівлю житла. Ще 300 тис. грн вартості житла Тарасу Міщуку компенсує забудовник, в якого й будуть купувати квартиру. Назви компанії-забудовника у мерії не називають, однак відомо, що житло Тарасу Міщуку вже знайшли.

Нагадаємо, 2 вересня мер Львова Андрій Садовий заявив, що бронзовий призер Оліпіади в Ріо отримає двокімнатну квартиру у Львові, яку придбають коштом Львівської міськради та облради.

У вівторок, 13 вересня, облрада виділила 150 тис. грн з обласного бюджету – 130 тис. грн на одноразову премію Тарасу Міщуку, 20 тис. грн – його тренеру. Хоча в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації заявили, що кошти Львівської облради виділяються як одноразова грошова премія, а коли будуть розглядати питання про співфінансування купівлі квартири, ще невідомо.

За оцінками ріелторів, вартість двокімнатної квартири у Львові стартує від 700 тис. грн.  

Крім того, 450 тис. грн, згідно з рішенням виконкому, передано управлінню культури ЛМР на розвиток закладів культури, музеїв тощо. Ще 35 тис. грн піде на програму розвитку регбі в школах.

Виконком також надав з бюджету Львова субвенції Буську, Дрогобичу, Золочеву та Жидачеву на загальну суму 1,4 млн грн. Ще 2,74 млн грн чиновники виділили на надання пільг і допомог.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...