Львівська міськрада погодила отримання кредиту ЄБРР на впровадження електронного квитка

logo
33032_lvivska_miskrada_pogodila_otrimannja_kred.jpeg


Львівська міська рада погодила отримання кредиту ЄБРР на впровадження електронного квитка в громадському транспорті Львова. За відповідну ухвалу під час засідання сесії 20 жовтня проголосував 41 депутат.

«Це перша ухвала зі складного процесу впровадження електронного квитка у Львові», – зазначила директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

Згідно з ухвалою, ЛКП «Львівавтодор» має взяти в Європейського банку реконструкції і розвитку кредит у сумі 10 млн євро.

В ухвалі зазначається, що ЄБРР надасть кредит на 13 років з пільговим періодом три роки, «Львівавтодор» виплачуватиме кредит двадцятьма рівними частинами кожні шість місяців.

Точна відсоткова ставка кредиту в тексті ухвали не указана. Вона складатиметься з двох частин і залежатиме від розміру Міжбанківської ставки Єврозони та кредитного рейтингу Львова.

При цьому Львівська мерія надасть ЄББР муніципальну гарантію про те, що «Львівавтодор» погасить кредит.

Нагадаємо, 13 жовтня у львівській мерії вперше озвучили загальну вартість проекту впровадження е-квитка в міському громадському транспорту. Згідно із затвердженим висновком, ця сума становить 11,2 млн євро, з яких 10 млн євро «Львівавтодор» візьме в кредит у ЄБРР, а ще 1,2 млн євро – отримає з міського бюджету.

18 березня 2016 року мер Львова Андрій Садовий, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза та старший банкір ЄБРР Денис Гайовий підписали угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування впровадження е-квитка. 26 травня цю згоду затвердили депутати ЛМР, тепер же міськрада надала дозвіл на укладення основоного кредитного договору з  ЄБРР.

Додамо, що впровадити е-квиток планують до лютого 2018 року. Планується, що у вигляді засобів оплати проїзду будуть використовуватись паперові квитки, безконтактні картки типу MIFARE+, банківські платіжні картки та оплата SMS-повідомленням.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...