Львівська міськрада погодила «сміттєвих» кредитів майже на 100 мільйонів євро

logo
131611_lvivska_miskrada_pogodila_smittevih_kredi.jpeg


Сьогодні, 14 вересня, міські депутати Львова погодили два європейські кредити на впорядкування поводження із ТПВ у Львові. Про це передає кореспондент Львівського порталу із сесійної залу.

Так, депутати проголосували за питання «Про залучення субкредитних коштів Європейського інвестиційного банку для реалізації проекту «Комплексне вирішення проблем поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові».

Мета запозичення, згідно пояснювальної записки, – реалізація проекту «Комплексне вирішення проблем поводження з ТПВ у м. Львові» у складі заходів: рекультивація сміттєзвалища у с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області, будівництво сміттєпереробного комплексу, будівництво регіонального санітарного полігону для твердих побутових відходів

Розмір та валюта кредиту – 75 000 000,00 євро.

Строк субкредиту – 15 років. Відсоткова ставка – 1,5% річних.

Також депутати підтримали ухвалу «Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.07.2017 року, укладеної між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку».

Згідно пояснювальної записки, 21 липня 2017 року між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку підписано угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування з метою реалізації інвестиційного проекту модернізації інфраструктури поводження з твердими побутовими відходами, включаючи збір відходів, переробку, утилізацію та рекультивацію полігону в с. Грибовичі в об’ємі першочергових заходів.

Відповідно до Угоди, ЄБРР розглядає можливість участі в проекті шляхом надання довгострокового фінансування в сумі до 20 мільйонів євро на 13 років.

Фото: Zik


Реклама

А поділитися?