Львівська міськрада повернула квартиру Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ

logo
131811_lvivska_miskrada_povernula_kvartiru_kurij.jpeg


8906 800x600 cfakepathsobor svСьогодні на сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали міської ради від 18.05.2017 №1971 «Про затвердження Міської цільової програми відновлення Святоюрського комплексу на 2017-2020 роки». Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«На виконання ухвали попередньої програми юридичним департаментом було придбано три квартири для відселення з квартири 20-а в будинку на пл. Святого Юра, 5. Відповідно для того, щоб наступним етапом передати вивільнену квартиру Курії Львівської Архиєпархії Української греко-католицької Церкви, пропонуємо внести зміни в програму та надати дозвіл на укладання договору міни. Тобто, щоб ми три придбані квартири поміняли на одну, яка є у власності членів родини і наступним етапом передали її у власність Курії», – зазначила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.

Ухвала приймалася з метою повернення церковній громаді церковних будівель та задоволення потреб церковних громад, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про свободу совісті та релігійні організації».


Реклама

А поділитися?