Львівська міськрада вдруге не змогла придбати планшети iPad-mini для депутатів

logo
22183_lvivska_miskrada_vdruge_ne_zmogla_pridbat.jpeg


Депутатам Львівської міської вдруге не змогли придбати планшети iPad-mini. Інформацію про скасування конкурсних торгів на закупівлю 65 планшетів оприлюднено у «Віснику державних закупівель».

Як зазначається у звітній документації, на конкурсні торги у відведений термін, до 30 серпня, було подано лише одну пропозицію. Пропозицію подало дочірне підприємство «Орт-сервіс», кінцевими бенефіціарними власниками якого, за даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, є львів’яни Олексій Андрусяк, Степан Бачо та Андрій Кінах.

Натомість, згідно із законодавством, тендер може відбутися, якщо в нього подали щонайменше дві пропозиції. 

Відтак ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» скасувало тендер, під час якого планувалося придбати 65 планшетів iPad-mini – 64 для кожного депутат міськради та один резервний, а також 65 чохлів для планшетів.

Планована загальна вартість планшетів і чохлів становила 525 тис. грн. Хоча раніше міськрада виділила 640 тис. грн на закупівлю планшетів.

Додамо, що конкурсні торги на закупівлю планшетів для депутатів ЛМР скасовують вже вдруге. Причиною скасування першого тендеру стала відсутність необхідних документів у замовника. Другий тендер був оголошений 28 липня. Планувалося, що планшети депутати отримають у вересні-жовтні 2016 року.


Реклама

А поділитися?