Львівська міськрада виставить на аукціон 2 комунальні приміщення

logo
33114_lvivska_miskrada_vistavit_na_aukcion_2_ko.png


Львівська міська рада виставить для продажу на аукціоні два об’єкти комунальної власності. За відповідну ухвалу під час сесії міської ради 20 жовтня проголосували депутати, інформує прес-служба міськради.

Зокрема депутати проголосували за виставлення двох нежитлових приміщень (вул. Дністерська,16 та вул. Д.Карбишева, 8) і не проголосували за виставлення восьми приміщень на аукціон (вул. Шептицьких, 15; вул. Генерала Т. Чупринки, 58-а; вул. І. Богуна, 15; пл. А. Міцкевича, 6/7; вул. Я. Стецька, 11; вул. Пекарській, 93; вул. Пекарській, 95).

Під час розгляду питань депутати висловили пропозицію про те, що дані приміщення можна надати в оренду громадським організаціям. Проте, як зазначила в.о. начальника міського управління комунальної власності Лілія Сторож, депутатська комісія з питань комунальної власності міськради прийняла рішення продати всі об’єкти з аукціону, всі звернення громадських організацій про надання їм цих приміщень в оренду були відхилені.

Також Лілія Сторож зауважила, що цьогоріч бюджет міста має отримати від продажу комунального майна 99 млн. грн. Проте наразі план виконано лише на 12%, оскільки у зв’язку з накладенням арешту на майно комунальної власності цьогоріч один аукціон був призупинений, а два аукціони – перенесено. 

Детально з усіма приміщеннями, що виставляють і планують виставляти на аукціон, можна ознайомитись за посиланням.


Реклама

А поділитися?