Львівська міськрада з третьої спроби закупила депутатам планшети iPad

logo
40963_lvivska_miskrada_z_tretoji_sprobi_zakupil.jpeg


Львівська міська рада у понеділок, 21 листопада, підписала угоду про купівлю 65 планшетів для депутатів та міського голови.

Як вказано на порталі держзакупівель Prozorro, планшети закуплять у ТзОВ «Техніка для бізнесу». За 65 Ipad mini з retina-дисплеєм та чохлів до них ЛМР заплатить 565 тис. гривень.

Директор ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» Андрій Вишневський розповів ZAXID.NET, що депутатам ці планшети почнуть видавати у 20 числах грудня.

«Сьогодні ми підписали договір. Одразу після того, як налаштуємо пристрої, будемо їх видавати депутатам. Думаю, почнемо видавати їх на Миколая, десь із 20 грудня», – пояснив Андрій Вишневський.

За його словами, депутати зможуть брати планшети з собою додому, а не лише користуватися ними у приміщенні ЛМР.

«Основна ідея купівлі цих планшетів полягала у тому, аби надати можливість працювати з усіма документами і матеріалами міськради без присутності в самому приміщенні ЛМР. Але сам реглмент їх використання ще визначить управління “Секретаріат ради”», – додав Андрій Вишневський.

Водночас фахівці «Міського центру інформаційних технологій» обмежать можливість встановлювати на планшети сторонні додатки та програми.

«Підтримкою і налаштуванням планшетів займатиметься наше комунальне підприємство. Ми заблокуємо можливість депутатам самим встановлювати програми на планшети. Тому що, якщо кожен із 65 користувачів зможе сам встановлювати все, що йому заманеться, то буде дуже важко підтримувати ці планшети», – пояснив директор ЛКП «Міський центр інформаційних технологій».

За словами Андрія Вишневського, на планшети встановлять спеціальний додаток, який надаватиме депутатам доступ до системи електронного документообігу міськради, зокрема дозволятиме депутатам ставити електронний підпис на документах.

Нагадаємо, два попередні рази ЛМР не вдавалося закупити планшети, оскільки на торги подавалася не достатня кількість учасників.

А поділитися?Вам має сподобатись...