Львівська міськрада затвердила спеціальні стипендії для студентів «Львівської політехніки»

logo
38202_lvivska_miskrada_zatverdila_specialni_sti.jpeg


Наступного року десятьом талановитим студентам «Львівської політехніки» з нагоди 200-річчя вишу платитимуть стипендії від Львівської міськради. За відповідне рішення під час засідання сесії 10 листопада проголосували 47 депутатів.

Згідно із затвердженою програмою «Надання стипендій талановитим студентам Національного університету «Львівська політехніка», протягом 2017 року студентам щомісяця виплачуватимуть стипендії у сумі 2 тис. грн кожному.

У програмі зазначається, що отримати стипендії можуть не більше десяти талановитих студентів, які «опинилися у складних життєвих обставинах».

Перелік кандидатур на призначення та отримання стипендій до 30 січня 2017 року має подати ректорат «Львівської політехніки». Як уточнив автор ухвали та депутат ЛМР Юрій Кужелюк, отримати спеціальні стипендії зможуть студенти, які навчаються і на бюджетній, і на контрактній основі.

На реалізацію програми у бюджеті 2017 року передбачено 298 тис. грн.

Як зазначається у пояснювальній записці до ухвали, мерія розробила програму «з нагоди відзначення 200-річчя «Львівської політехніки».


Реклама

А поділитися?