Львівська міськрада змінила порядок отримання житла учасникам АТО

logo
33122_lvivska_miskrada_zminila_porjadok_otriman.png


Сьогодні, 20 жовтня, на сесії міської ради депутати проголосували за програму із правками про захист інтересів учасників АТО, яка розроблена для вирішення матеріально-побутових проблем учасників АТО та членів їх сімей, із врахуванням прав на безоплатне отримання земельних ділянок. Програму підтримало 49 депутатів, інформує прес-служба міськради.

Як розповіла Гелена Пайонкевич, начальниця юридичного управління ЛМР, у проекті, який напрацювала міжфракційна група, запропоновано захистити інтереси учасників АТО, які найбільше потребують такого захисту від міста.

«На відміну від першого варіанту програми, який був проголосований у квітні цього року, ми змінили черговість у програмі, поставивши на перше місце сиріт, які брали участь в АТО і які не мають куди повернутися. У другій черзі –  сім’ї загиблих, і в третій – учасники АТО, які стали інвалідами 1 або 2 групи», – зазначила Гелена Пайонкевич.

За словами Гелени Пайонкевич, комісія, яка працювала над цією програмою, прийняла рішення розглянути надання або земельної ділянки, або коштів в першу чергу тим, хто нічого не отримував – ні жодної земельної ділянки, ні жодних коштів, ні квартир від держави.

Програма підлягає обов’язковому перегляду не пізніше 31 травня 2017 року з урахуванням уточнених списків претендентів на житло.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...