Львівська молодь з особливими потребами навчатиметься теслярству

logo
32311_lvivska_molod_z_osoblivimi_potrebami_navc.jpeg


У навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» відкрили «Майстерню по роботі з деревом». 28 молодих людей з особливими потребами вже беруть участь у майстер-класах.
Фото: stacksocial.com

Фото: stacksocial.com

Повідомляє прес-служба Львівської міської ради. «Джерело» – навчально-реабілітаційний центр для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику в Україні. Сьогодні у програмах центру беруть участь близько 150 дітей та молодих людей з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіперактивним розладом, з дефіцитом уваги та іншими складними діагнозами,» – зазначають на офіційній сторінці у Facebook.  

Відкриття «Майстерні по роботі з деревом» відбулося у межах проекту  “Соціальні послуги – спільними зусиллями”, під час якого організатори працюють над запровадженням нових видів діяльності для трудової реабілітації молоді з особливими потребами. За підтримки Європейського Союзу, в партнерстві із Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Спілкою Робітничих Самаритян Грузія (ASB-Georgia) зробили ремонтні роботи у приміщенні для столярної майстерні, придбали перше необхідне обладнання та розпочали щоденні заняття з молоддю. Фахівці тим часом активно працюють над розробкою ефективної навчальної програми.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?