Львівська Нацполіція очікує транш, аби завершити будівництво нового офісу

logo
59774_lvivska_nacpolicija_ochikue_transh_abi_za.jpeg


Щоб добудувати новий офіс для поліції у Львові, треба 6 млн грн і рік часу.
фото: lv.npu.gov.ua

фото: lv.npu.gov.ua

Понад три роки тому у Львові на вулиці Срийській розпочали будівництво нового офісу Головного управління Національної поліції (тоді ще Львівське міське управління ГУ МВС України). Проект, розроблений за зразком будівлі поліції у місті Тбілісі, мали втілити у життя до 2015-го року. Проте, як розповів Tvoemisto.tv очільник Нацполіції Львівщини Валерій Середа, будівництво були змушені призупинити через недостатнє фінансування.

«За умови виділення кошів збудувати новий офіс мали у 2015 році. Проте був виділений лише один транш. У нас в державі розпочалася війна, тому виділити кошти не було можливості»,  – каже Валерій Середа.

За його словами, наразі вже звели каркас будівлі, підвели комунікації. «Задумка цього офісу дуже серйозна. Це має бути новітня будівля, яка дозволятиме впроваджувати будь-які інноваційні речі для забезпечення безпеки міста. Ми трохи відходимо від початкового проекту, довелося його трохи здешевити. У державі зараз немає грошей для розкішних ліфтів. Але суть і функції приміщення не змінюються», – коментує начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області

Зараз в управлінні очікують транш близько 6 млн грн, аби завершити будівництво. За словами Валерія Середи, це має бути частково фінансування іноземних інвесторів, частково – держави. Якщо гроші будуть, то добудувати новий офіс можна за рік часу.

Нагадаємо, за попередніми розрахунками будівництво нового управління поліції Львова мало обійтися у 47 млн грн. За результатами тендеру управління капітального будівництва Львівської уклало угоду з ПАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім» на будівництво приміщення для Львівського міського управління ГУ МВС України за 44,10 млн грн.

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...