Львівська обласна рада попросить кошти в уряду

logo
140224_lvivska_oblasna_rada_poprosit_koshti_v_ur.jpeg


15:48 9 жовтня 2017 р.

В облраді запевнили, що вона готує звернення до Кабінету міністрів щодо надзвичайної ситуації у Стебнику.

У прес-службі Львівської облради повідомили сьогодні, 9 жовтня: «На моніторинг ситуації, яка склалася внаслідок обвалу карстових порід у зоні рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал», скерують 1,4 млн. гривень з екологічного фонду. Дослідження проводитимуть фахівці-екологи зокрема, Івано-Франківського національного університету нафти і газу, а також німецької фірми «K-UTEC AG». Про це йшлося  під час розширеного засідання комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації сьогодні, 9 жовтня».

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус запевнив: «Надзвичайна ситуація у Стебнику стане предметом обговорення на сесії Львівської обласної ради. Ми обов’язково завтра на сесії заслухаємо інформацію про ситуацію, яка є станом на зараз  на місці  обвалу у зоні рудника №2, а також напрацюємо пропозиції, зокрема, до центральних органів влади щодо подальших дій на запобігання негативного розвитку подій у Стебнику».

«За рішенням комісії, також на сесії розглядатиметься звернення до Кабінету міністрів України щодо коштів, за потреби, на будівництво нових об’їзних шляхів та перенесення ліній електропередач. Як наголосив голова комісії Юрій Гудима, в області слід створити робочу групу з координації дій усіх служб, задіяних у ліквідації техногенного лиха», – поінформували також в облраді

Юрій Гудима пояснив:  «Ми звертаємося до облдержадміністрації організувати штаб, до якого мали б увійти представники служби надзвичайних ситуацій, автомобільних доріг, департаменту екології та держекоінспекції, обленерго, органів місцевого самоврядування для реагування на можливі виклики».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...