Львівська обласна рада відреставрує колишнє приміщення Російського культурного центру

logo
119007_lvivska_oblasna_rada_vidrestavrue_kolishn.jpeg


На реконструкцію будівлі колишнього Російського культурного центру ЛОР витратить бюджетні кошти. Про це повідомляється на сайті публічних закупівель ProZorro.

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило проведення закупівлі на виготовлення проектно-кошторисної документації із реконструкції будівлі обласної комунальної власності на вулиці Короленка, 1а у Львові. Максимальна вартість закупівлі – 170 000 грн, виконати замовлення повинні до 31-го грудня 2017-го року.

Як розповів для Tvoemisto.tv заступник голови ЛОР Володимир Гірняк, будівля не буде виходити з власності ЛОР. Після реконструкції приміщення надаватимуть в оренду громадським організаціям, пов’язаним з АТО.

Нагадаємо, господарський суд Львівської області зобов’язав Російський культурний центр звільнити приміщення на вул. Короленка, 1а через незаконне перебування у будівлі. 4-го травня представників Російського культурного центру примусово виселили з приміщення.

Раніше Володимир Гірняк зазначав, що виселення Російського культурного центру – не акція проти російської громади: «Це не є жодна акція проти росіян у місті Львові чи проти російського товариства. Депутатська комісія, яка була створена рік тому, довела, що ці люди і ГО перебували у приміщенні на вул. Короленка, 1а незаконно. Було вирішено провести конкурс для ГО, які допомагають бійцям АТО. Рішення про виселення було виконано у межах чинного законодавства». Водночас, представники Російського культурного центру висловлювали незгоду з таким рішенням і обіцяли позиватися до суду.

Олеся Шеремета


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...