Львівська облдержадміністрація шукає нові кадри. Перелік вакансій

logo
139569_lvivska_oblderzhadministracija_shukae_nov.jpeg


job interview female posture 1507298164 613x362.74479940565 3 0У Львівській обласній державній адміністрації шукають співробітників двох департаментів – департаменту міжнародного співробітництва, а також  департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», а саме спеціаліста відділу промоції.

Вимоги до кандидатів:

– наявність вищої освіти не нижче ступеня  молодший бакалавр, бакалавр;- вільне володіння державною мовою;- професійні знання;- якісне виконання поставлених завдань;- командна робота та взаємодія;- відповідальність;- системність і самостійність в роботі;- вміння працювати в стресових ситуаціях.

Документи, необхідні для участі в конкурсі:

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної службидо якої додається резюме у довільній формі.

2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

3. Копії документів про освіту.

4. Копії сторінок паспорта громадянина України.

5. Заповнену особову картку встановленого зразка(затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби 05.08.2016  №156);

6. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

7. Декларацію кандидата на посаду особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи подаються за адресою: м. Львів вул. В.Винниченка, 18, каб.111, тел.: 261-30-78

Термін подання документів – до 18 жовтня 2017 р.

Перший етап конкурсу (тестування на знання законодавства) відбудеться 20 жовтня 2017 року о 11:00 год за адресою м. Львів, вул. В.Винниченка,18 каб.112.

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу вугільної та енергетичної промисловості управління паливно-енергетичного комплексу департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання: 

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.

5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Кваліфікаційні вимоги:

Освіта – вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра.

Досвід роботи – не потребує.

Володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою.

Професійна компетентність:

Якісне виконання поставлених завдань – здатність працювати в декількох проектах одночасно; вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати.

Командна робота та взаємодія – вміння працювати в команді.

Технічні вміння – вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення (Windows, MicrosoftOffice) та офісну техніку.

Особистісні компетенції – відповідальність; системність і самостійність в роботі; орієнтація на саморозвиток.

Професійні знання:

Конституції України;Закону України «Про державну службу»;Закону України «Про запобігання корупції».Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ);Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;Закону України «Про звернення громадян»;Постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил постачання природного газу;Закон України «Про ринок природного газу»;Кодекс України про надра.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу: 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 450, початок о 12:00 год 25 жовтня 2017 року.

Документи необхідно подавати за адресою: 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 413 а.

Особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу – Вілінська Мирослава Василівна, тел.: (032) 2612191, wilinskyy@ukr.net.


А поділитися?