Львівська облдержадміністрація запрошує на роботу

logo
39702_lvivska_oblderzhadministracija_zaproshue_.jpeg


Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору координації роботи з питань надання адміністративних послуг адміністративного управління. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

робота

Кваліфікаційні вимоги:

– вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра;

– досвід роботи не обов’язковий.

Для участі у конкурсі слід подати такі документи:

– копію паспорта громадянина України;– письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2), до якої додається резюме у довільній формі;– письмову заяву, в якій кандидат повідомляє, що до нього не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;– копію (копії) документа (документів) про освіту;– заповнену особову картку встановленого зразка;– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи необхідно подати за адресою:  м. Львів, вул. Винниченка, 18,  каб. 245 до 18:00 год. 28 листопада 2016 року.

Контактна особа: Мандюк Світлана Юріївна, тел: (032)2999492, e-mail: sv_mandyuk@loda.gov.ua.

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста сектору координації роботи з питань надання адміністративних послуг адміністративного управління апарату обласної державної адміністрації відбудеться 2 грудня 2016 року о 15:00 год. за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, ЛОДА, каб. 257.

Детальнішу інформацію можна дізнатися – тут.


Реклама

А поділитися?