Львівська облрада поставить оцінку чиновникам Садового щодо сміття

logo
79603_lvivska_oblrada_postavit_ocinku_chinovnik.jpeg


Завтра, 5 квітня, під час позачергового засідання сесії Львівської облради депутати розглянуть питання про заходи щодо вирішення критичної ситуації з утилізацією твердих побутових відходів у місті Львові та Львівській області. Власне, сьогодні порядок денний затвердили члени президії ЛОР, передає кореспондент Львівського порталу.

Зокрема, депутати ЛОР завтра дадуть оцінку ЛМР щодо вирішення проблеми із ТПВ.

Окрім цього, мерії дадуть наступні доручення: провести першочергові протиаварійні заходи на полігоні, міжнародний конкурс з відбору виконавця робіт по рекультивації, розробити схему санітарної очистки Львова, опрацювати запропоновані облдержадміністрацією земельні ділянки, посилити контроль за перевізниками, які здійснюють вивезення ТПВ.

Також депутати облради звернуться до поліції та прокуратури з вимогою забезпечити неупереджене розслідування за фактом обвалу сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Як повідомляв Львівський портал, завтра, 5 квітня, Львівська обласна рада збирається на позачергову сесію. Зокрема, серед питань, які будуть розглядатися, звіти обох заступників голови ЛОР Парасковії Дворянин та Володимира Гірняка, а також керівника Львівської ОДА Олега Синютки. У коментарі Львівському порталу Парасковія Дворянин наголосила, що позачергову сесію збирають насамперед для того, щоби звільнити її з посади.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...