Львівська облрада виселить Російський культурний центр з комунального приміщення

logo
34336_lvivska_oblrada_viselit_rosijskij_kulturn.jpeg


Львівська обласна рада виселить Російський культурний центр з комунального приміщення на вул. Короленка, 1а. Таке рішення депутати прийняли під час сесії облради 25 жовтня.

У тексті рішення йдеться, що це приміщення повернуть у власність комунальної установи «Нерухомість і майно», відремонтують і після цього здадуть в оренду організаціям, які здійснюють діяльність, пов’язану з АТО.

Це рішення депутатам запропонувала тимчасова контрольна комісія, яка від січня 2016 року вивчала це питання.

«Провести обстеження будівлі за адресою вул. Короленка, 1а щодо обсягу ремонтних робіт, які повинні бути здійснені для приведення її до належного стану, та передбачити в обласному бюджеті відповідні кошти… Забезпечити проведення конкурсу на право оренди цих приміщень, встановивши цільове використання об’єкта – розміщення громадських організацій, які здійснюють діяльність, пов’язану з АТО» , – йдеться у тексті рішення депутатів.

Зазначимо, приміщення на вул. Короленка, 1а із жовтня 1990 року на пільгових умовах орендує громадська організація Товариство друзів російської і української культур ім. О. Пушкіна. На офіційній сторінці РКЦ вказано, що у 1999 році тодішній мер Львова Василь Куйбіда встановив символічну орендну плату 5 грн в місяць.

Доповнюється…

А поділитися?Вам має сподобатись...