Львівська облрада забуде про сміття до кінця квітня

logo
79813_lvivska_oblrada_zabude_pro_smittja_do_kin.jpeg


Питання про вирішення критичної ситуації із сміттям у місті депутати розглядатимуть на наступній сесії облради.

Відповідне рішення прийняли сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Варіантів.

Сьогодні депутати на позачерговій сесії Львівської облради перенесли два питання порядку денного на наступне пленарне засідання, яке має відбутися не пізніше кінця квітня. 

Це рішення підтримав 61 депутат.

Відтак обласні депутати перенесли питання “Про заходи щодо вирішення критичної ситуації з утилізацією твердих побутових відходів у місті Львові та Львівській області”, а також питання ” Про виконання обласного бюджету Львівської області за 2016 рік”.

Як повідомляє прес-служба Львівської міської ради, станом на сьогодні сміття не було вивезено з 487 контейнерних майданчиків, що становить 39% від загальної кількості.

Зокрема, у Залізничному районі не вивезено сміття з 81 майданчика, у Сихівському – з 137, у Франківському – з 68, у Шевченківському – з 200, у Личаківському – з 1.

Нагадаємо, 31 березня облдержадміністрація припинила координацію вивозу сміття зі Львова, тоді ж міський голова Борислава Ігор Яворський та міський голова Червонограда Андрій Залівський відмовилися приймали сміття зі Львова.

А 3 квітня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що львівські компанії-перевізники ТПВ не мають регулярного доступу до сміттєзвалищ України.


Реклама

А поділитися?