Львівська облрада зніме пропагандистські програми для Луганщини

logo
131125_lvivska_oblrada_znime_propagandistski_pro.png


У середу, 13 вересня, Львівська облрада, Львівська ОДА та Луганська військово-цивільна адміністрація підписали меморандум про інформаційну інтеграцію регіонів та протидію пропагандистським впливам. Згідно з документом, обласні адміністрації та Львівська облрада працюватимуть над антипропагандистськими програмами, які наступного року вийдуть в ефірі на Луганщині.

«Є ідея створити кілька програм, які схожі на «Громадянську оборону», що виходить на телеканалі IСTV. Фактично вся підготовка програми відбуватиметься на Сході, але ми плануємо залучати і львівських журналістів. Це буде добрий продукт, з яким ми стартуємо незалежно від наших можливостей, ми подамо цей проект на конкурс підтримки ЄС. Якщо його не виграємо, то будемо робити коштами місцевих бюджетів», – розповів голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Програми виходитимуть російською мовою. Наразі невідомий ані бюджет проекту, ані точної дати виходу програм у ефір.

За словами речниці голови Луганської військово-цивільної адміністрації Людимили Долгоновської, передачі виходитимуть на обласному державному каналі «ЛОТ».

«Ми плануємо розповідати історії військовослужбовців, переселенців і розвінчувати міфи російської пропаганди», – додала Людимила Долгоновська.


Реклама

А поділитися?