Львівська ОДА потребує заступника начальника управління

logo


14:45 8 липня 2016 р.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Про це повідомили сьогодні, 8 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Зокрема «вільними» є посади заступника начальника управління – начальника відділу організації автомобільних пасажирських перевезень управління транспорту і зв’язку та головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин управління дорожнього господарства та інфраструктури. Загальні вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду заступника начальника управління: вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра (спеціаліста); досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше двох років; вільне володіння державною мовою.

Загальні вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду спеціаліста відділу: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра та вільне володіння державною мовою. Документи приймають до 22 липня 2016 року в 447-му кабінеті в будинку №18 на вултці Винниченка, 18, Контактний телефон: 2-999-101. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://nads.gov.ua/page/lvivska-oblast».

А поділитися?Вам має сподобатись...