Львівська пенсіонерка відсудила у виборчої комісії ₴25 тис. за травму під час виборів

logo
36276_lvivska_pensionerka_vidsudila_u_viborchoj.png


Львівська пенсіонерка, яка під час місцевих виборів у жовтні 2015 року працювала членом дільничної комісії, відсудила у Львівської міської виборчої комісії 24,8 тис. гривень.

У рішенні Сихівського районного суду вказано, що після підрахунку голосів жінка пішла у вбиральню, але через погане освітлення впала і отримала перелом тазових кісток.

«Близько 05:00 26 жовтня 2015 року дільнична виборча комісія завершила підрахунок голосів виборців. Після цього жінка пішла у вбиральню. У коридорі вбиральні було відсутнє освітлення, тому вона не помітила однієї сходинки і впала. Через це отримала важкий перелом тазових кісток. Вона звернулась за медичною допомогою, а після цього дільнична виборча комісія склала акт про нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом», – йдеться у рішенні суду.

За словами жінки, складеного Львівською міською виборчою комісією акту недостатньо для отримання відшкодування, а голова виборчої комісії відмовився складати інший документ, який давав підстави для отримання коштів, оскільки жінці не викликалася медична допомога і додому вона добралася самостійно.

«Нескладення відповідачем рішення про проведення розслідування, неподання позивачу повного пакету документів і невиплата їй коштів з покликанням на закриті рахунки виборчої дільниці є безпідставними, тому розрахована позивачем сума в розмірі 24 800 грн. як шкода, заподіяна здоров’ю члена дільничної виборчої комісії, підлягає стягненню», – вирішив суд.

Юристів Львівської міської виборчої комісії на засіданні суду не було. Водночас сама комісія має 10 днів на оскарження цього рішення.


Реклама

А поділитися?