Львівська поліція отримала від журналістів повне дрон-відео провокаційної “акції протесту”

logo
77742_lvivska_policija_otrimala_vid_zhurnalisti.jpeg


У розпорядженні телеканалу «24» опинилось відео аерозйомки провокативної акції з перекриття автодороги Львів – Рава-Руська.

Це відео знімав оператор дрона, найнятий організаторами провокації. На місці перекриття дороги він запропонував знімальній групі «24» купити матеріал за 50 доларів США. Погодивши оборудку з керівником нацполіції у Львівській області Валерієм Середою, журналісти домовились зустрітись з оператором у Львові. Через кілька годину у центрі міста передали операторові гроші і отримали флешку з відеофайлами.

На відео зафіксований початок акції – учасники провокації організовано перекривають трасу на пішохідному переході і одночасно з цим підпалюють шини, розкладені неподалік, а згодом запалюють димові шашки. Частину автомобілів блокувальники пропускали, але провокативна акція стримувала рух майже годину, створивши на трасі чималі затори.

Ми публікуємо дуже скорочений і змонтований варіант відео. Усі відеофайли та інформацію про оператора дрона журналісти «24» передали у поліцію.

Очевидно, що зйомки проводились для подальшого використання у пропагандистській війні протии України. Нагадаємо, що за даними правоохоронців, вони уже встановили організаторів цієї акції. Серед вилучених документів вони виявили, зокрема, і план висвітлення «акції протесту» у ЗМІ.

Варто зауважити, що на відео «24», опублікованому раніше, чітко видно, що в акції протесту, спрямованій нібито на захист польської меншини в Україні, беруть участь лише українці. Учасники акції, серед яких помітні школярі та асоціальні елементи, уникають коментарів і ховають обличчя від камери, а пізніше намагаються полями втекти від поліції.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...