Львівська поліція відкрила 120 нових вакансій

logo
55318_lvivska_policija_vidkrila_120_novih_vakan.jpeg


66

З 16 січня починається додатковий набір у Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Відкриті такі позиції:

слідчі —  40 вакансій;оперуповноважені — 20 вакансій;дільничні офіцери — 60 вакансій.Слідчий

Заповнити анкету для участі у відборі на посаду слідчого

Службові обов’язки:

досудове розслідування кримінальних проваджень;проведення слідчих (розшукових дій), у тому числі негласних слідчих (розшукових) дій, інших процесуальних дій, відповідно до вимог КПК України;своєчасне реагування на заяви та звернення громадян.

Вимоги:

громадянство України;вища юридична освіта;знання Конституції України, ЗУ “Про Національну поліцію”, ЗУ “Про запобігання корупції” та кримінально-процесуального законодавства;вільне володіння українською мовою.

Умови:

зарплата від 9 000 до 10 000 грн та соціальне забезпечення;професійна підготовка за міжнародними стандартами;перспектива кар’єрного росту.Оперуповноважений

Заповнити анкету для участі у відборі на посаду оперуповноваженого

Службові обов’язки:

брати участь у розслідуванні кримінальних проваджень;проведення розшукових, у тому числі негласних, інших процесуальних дій, відповідно до вимог КПК України;своєчасне реагування на заяви та звернення громадян.

Вимоги:

громадянство України;вища освіта;знання Конституції України, ЗУ “Про Національну поліцію”, ЗУ “Про запобігання корупції” та кримінально-процесуального законодавства;вільне володіння українською мовою.

Умови:

зарплата від 8 000 до 9 000 грн та соціальне забезпечення;професійну підготовку за міжнародними стандартами;перспективу кар’єрного росту.Дільничий офіцер

Заповнити анкету для участі у відборі на посаду дільничого офіцера

Службові обов’язки:

забезпечення громадського порядку на закріпленій дільниці;безпосередня участь у розкритті злочинів, скоєних на дільниці, огляд місця подій, виявлення слідів злочину та вилучення інших речових доказів;виконання окремих письмових доручень прокурорів, слідчих, органів дізнання, постанов суддів та ухвал судів;ведення звітності щодо злочинів і правопорушень, скоєних на дільниці;своєчасне реагування на заяви та звернення громадян.

Вимоги:

громадянство України;вільне володіння українською мовою;вища освіта;знання Конституції України, ЗУ “Про Національну поліцію”, ЗУ “Про запобігання корупції”

Умови:

зарплата від 7000 до 8000 грн та соціальне забезпечення;професійна підготовка за міжнародними стандартами;перспектива кар’єрного росту.Процес відбору поліцейських

Анкети приймають з 16.01.2017 до 26.01.2017. Також призначити час попередньої співбесіди можна за телефонами: 258 6915 або 258 6796. При собі треба мати необхідні документи та дві години вільного часу.

Детальніше щодо вакансій та конкурсу можна дізнатись тут.

Читайте також:

Як у Львові екологічно позбутися старої техніки

У Львові підвищать точність відслідковування громадського транспорту

Львів — один з найдешевших у світовому індексі вартості життя Numbeo


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...