Львівська поліція візьметься за нічні клуби

logo
108395_lvivska_policija_vizmetsja_za_nichni_klub.jpeg


Національна поліція Львівщини звертається до Львівської міськради щодо здійснення перевірки діяльності нічних розважальних закладів у Львові.  Відповідне рішення сьогодні, 7 липня, прийняла Координаційна нарада представників громадськості, журналістів та Керівництва правоохоронних органів щодо дотримання режиму роботи розважальних нічних закладів в місті та області, а також забезпечення безпеки у них, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, під час сьогоднішньої наради у стінах Головного управління Нацполіції у Львові обговорювалось питання зменшення шуму у нічних клубах, а також «розваг» біля них. Таким чином на нараді вирішили, що Нацполіція звернеться до Львівської міськради щодо законності діяльності тих нічних клубів, на які є багато скарг. Також проведуть зустріч з керівниками охорони нічних клубів.  Окрім того, поліцейські почнуть краще відпрацьовувати території навколо нічних клубів, де є критичні ситуації. Зокрема почнуть працювати тактичні групи.

«Коли надійде повідомлення, туди будуть одночасно виїжджати як наряди патрульної поліції, так виїде і наряд спецпідрозділу», – повідомив начальник Нацполіції Львівщини Валерій Середа,

За його словами, відповідна інформація від міськради потрібна, аби на законній основі поліція могла розібратись із свавіллям у нічних клубах.

«Коли буде папір з міської ради, що в цьому, до прикладу, гуртожитку в підвалі клуб працює нормально, нікому не заважає, санітарні норми дотримані, ми тоді просто робимо рейд і перевіряємо», – зазначив він.

Як наголосив В. Середа, поліція не може приїхати і визначити порушення звукового режиму як всередині клубу, так і біля нього.

«Відповідно, якщо ми хочемо це перевірити, ми підписуємо, наприклад, якусь угоду з відповідною службою, яка може робити ці заміри. Приїжджаємо  з ними і робимо ці заміри», – пояснив він.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...