“Львівська Політехніка” обмінялась перемогами з “БК-93 ОШВСМ”

Перед двома поєдинками у Львові саме господарі були фаворитом протистояння. На їх користь вказували, як результати в турнірній таблиці так і статистики команди в цьому чемпіонаті.

Але в першому матчі «левам» не вдалось підтвердити цей статус, втративши перемогу на останній хвилині матчу. Основними причинами поразки в першому матчі стала погана гра гравців, які виходили з лави запасних. Вони набрали тільки 14 очок, що в тричі менше ніж в опонентів. Це нівелювало всі зусилля першої п’ятірки. Погана гра на щитах. Рівничанам вдалось зібрати 16 м’ячів на щиті «Політехніки», а це тільки на 5 менше ніж у «левів». Гості повністю виграли свій щит: 31 проти 12. Також гравці «Політехніки»» не припустимо багато фолили 26 проти 19, а М. Тютюник і Новіков не дограли матч через перебір персональних попереджень. Також гості виконали аж 31 штрафний кидок, а львів’яни тільки 11 кидків. Незважаючи на гірший відсоток реалізації БК-93 ОШВСМ зумів набрати 18 очок проти 7 у «Політехніки».

Перші три чверті точилась рівна гра із мінімальною перевагою господарів у кількості набраних очок. Розпочали гру команди двома влучними три очковими кидками. А після ряду зароблених персональних попереджень гравцями обох команд «Політехніка» почала набирати очки та нарощувати відрив. До середини першої чверті рахунок був  15:3 на користь господарів. Але гості не збирались здаватись та зуміли до кінця першої десятихвилинки скоротила відрив до 4 очок.

У другій чверті господарі знов зробили спробу піти у відрив та довели свою перевагу до плюс 13. Але загалом на майданчику точилась рівна і напружена гра при якій рівничанам вдалось скороти відрив до восьми очок. Нервозність у грів вилилась у велику кількість невлучних кидків з боку обох команд, а Кобець ще й заробив не спортивний фол.

Третю чверть знову краще розпочали гості.  Гравці БК-93 ОШВСМ протягом 1 хв. 49 с не змогли набрати бодай очко. Проте гостям вдалось вирівняти гру і навіть виграти чверть 20:22 та скоротити відставання до 6 очок. «Політехніка» ще й втратила одного з лідерів. Через перебір фолів майданчик покинув Максим Тютюнник.

Здавалось, що львів’яни зможуть довести цей матч до перемоги. Але не так сталось, як гадалось. Спершу «Політехніка» втратила одного з кращих гравців в цьому матчі – Романа Новікова. Центровий заробив свій 5 фол та покинув майданчик.  Гравці які вийшли замість М. Тютюнника і Новікова не змогли їх достойно замінити. І вже до 36 хвилини матчу гості вирівняли рахунок, а далі вийшли в перед та збільшили відрив до +6. Господарі змогли тільки скоротити відрив. Варто відмітити, що БК-93 ОШВСМ в кінці гри вдалось закинути кілька три очкових, які стали переломними у зустрічі. Також гості виконали в кілька раз більше штрафних. Протягом останніх 5 хв. і 33 с. гості набирали свої очки тільки завдяки дальнім кидкам і штрафним. На 34 хв. 27 с вони виконали свій останній влучний двочковий кидок.

БК «Львівська Політехніка» – «БК-93 ОШВСМ» 72:75 (21:17; 17:13; 20:22; 14:23)

Львівська Політехніка: Іванина (9) – М. Тютюнник (4 + 4 підбирання + 2 передачі + 5 фолів) – Д. Тютюнник (15) – Кобець (13 + 6 передач + 7 підборів) – Новіков (17 + 6 підборів + 5 фолів); Базилев (0) – Гуцалюк (2) – Насеннік (6 + 4 втрати) – Воробьов (5 + 4 перехоплень) – Кузьменко (1)

БК-93 ОШВСМ: Захожий (2 + 7 підбирань + 3 передачі) – Марков (25 + 4 втрати) – Волошин (2) – Роман (2) – Дубнюк (2 + 9 підборів + 5 фолів); Тимощук (14 + 3 перехоплення) – Стоноженко (0) – Шанюк (12) – Федорчук (8) – Кузьмінець (8 + 2 блок-шоти + 9 підборів).

Статистика

2-х очкові: 48 % (52 кидків/25 закинутих) – 47 % (32/15)
3-х очкові: 28 % (18/5) – 33 % (27/9)
Штрафні:  64 % (11/7) – 58 % (31/18)
Блок-шоти: 0 – 3
Перехоплення: 7 – 8
Втрати:  13 – 19
Підбирання: 33 (12 у нападі/21  у захисті) – 47 (16/31)

Підбирання: Кобець (7) – Кузьмінець (9)
Результативні передачі: Кобець (6) – Захожий (3)

В другому поєдинку гравці «Політехніки» таки підтвердили статус фаворита і розгромили гостей з рахунком 99:64. Достойно протистояти господарям БК-93 ОШВСМ зміг тільки у другій чверті, яку виграв 20:26. У інших трьох на майданчику була тільки одна команда.

У цій грі зразу ж кинулось в очі те, що «леви» стали грати акуратніше. Зменшилась не  тільки кількість фолів, а й фолів які пробиваються. Тільки сім штрафних кидків за гру змогли виконати гості. «Політехніці» вдалось виграти щит. Причому на чужому щитів вони зібрали 18 підбирань при 19 на своєму у БК-93 ОШВСМ. Покращили реалізацію двоочкових та триочкових кидків та віддали майже в тричі більше результативних передач. Також варто відмітити, що цього разу гравці, що виходили з лави запасних змогли підтримати почин основної п’ятірки.

БК «Львівська Політехніка» – «БК-93 ОШВСМ» 99:64 (25:10; 20:26; 31:15; 23:13)

Львівська Політехніка: М. Тютюнник (10) – Д. Тютюнник (8) – Кобець (8 + 11 передач + 2 перехоплення + 3 втрати) – Воробьов (10) – Кузьменко (22); Палюх (9 + 2 перехоплення) – Черненко (0) – Базилев (0) – Іванина (5) – Насеннік (8 + 2 перехоплення + 6 підборів) – Кич (0) – Новіков (19 + 7 підборів).

БК-93 ОШВСМ: Захожий (4 + 2 перехоплення + 6 підборів + 3 втрати) – Марков (11 + 4 втрати) – Волошин (3) – Роман (2) – Дубнюк (7 + 6 підборів + 2 перехоплення); Тимощук (6 + 2 перехоплення) – Стоноженко (11) – Шанюк (10 + 4 передачі) – Федорчук (6) – Кузьмінець (4).

Статистика

2-х очкові: 60 % (52 кидків/31закинутих) – 52 % (33/17)
3-х очкові: 35 % (20/7) – 29 % (28/8)
Штрафні:  84 % (19/16) – 86 % (7/6)
Блок-шоти: 2 – 1
Перехоплення: 11 – 11
Втрати:  15 – 24
Підбирання: 43 (18 у нападі/25  у захисті) – 30 (11/19)

Підбирання: Новіков (7) – Дубнюк (7)
Результативні передачі: Кобець (11) – Шанюк (4)

Здобувши чотири перемоги у шести матчах «Львівська Політехніка» займає четверте місце відстаю чи від лідера івано-франківської «Говерли» на п’ять очок. Свої наступні матчі «леви» проведуть 25 та 26 листопада на виїзді проти дублю «Черкаських мавп».