Львівська програмістка запустила онлайн-платформу історій про українських художників

logo
64170_lvivska_programistka_zapustila_onlajn_pla.jpeg


У Львові створили мультимедійний проект про українських художників та їхні робочі майстерні. Проект «Maisternia» стартував вже цього тижня. Відео-історії публікуватимуться на сайті та супроводжуватимуться текстами українською та англійською мовами.

Авторкою ідеї «Maisternia» стала Жанна Юськевич – львівська програміста та мистецтвознавиця. За її словами, робота над проектом розпочалась ще влітку минулого року.

«Я хочу звернути увагу на мистецький ринок загалом. Чимало художників мають додатково якусь роботу, щоб заробляти на життя. У багатьох часом через це є відчай. А так вони матимуть якусь сатисфакцію, що їхня робота цікава і потрібна. Цей проект може навіть допомогти художникам продавати їхні роботи – адже багато хто навіть не знає цих імен», – розповіла ZAXID.NET Жанна Юськевич.

Наразі над створенням історій працює четверо людей. «Maisternia» не планує обмежуватись лише львівськими художниками, або лише молодими майстрами – у планах команди знімати історії про визнаних митців, а також про українських художників, які працюють закордоном.

Першою героїнею проекту стала закарпатська мисткиня Василина Буряник, яка живе і працює у Львові.


Реклама

А поділитися?



Вам має сподобатись...