Львівська прокуратура виявила підробку документів під час будівництва ЖК «Хмельницький Хол»

logo
32922_lvivska_prokuratura_vijavila_pidrobku_dok.jpeg


20 жовтня прокуратура Львівської області зареєструвала кримінальне провадження за фактом підроблення документації посадовцями Львівської міськради щодо будівництва ЖК «Хмельницький Хол» на вул. Б.Хмельницького, 284а. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За даними прокуратури, посадовці затвердили містобудівні умови та обмеження забудови цієї території під десятиповерховий житловий будинок. Водночас, прокуратура з’ясувала, що вказаним планом у межах земельної ділянки, площа якої 0,26 га та вартість понад 2 млн грн, можливість такого будівництва не передбачена.

Як пояснювала ZAXID.NET начальниця юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич, у Держархбудінспеція ще у 2015 році виявила порушення будівельних норм, зокрема, не дотримання відстані між об’єктом будівництва та житловими будинками неподалік.

«Встановлено, що при наданні забудовником топографічної карти місцевості, в межах якої вони будують, на ній взагалі не нанесли кілька житлових будівель,  що розташовані поблизу», – пояснила Пайонкевич.

Дві ділянки за адресою вул. Хмельницького, 284а, де девелоперська компанія «МC-Імперіал» та підрядник ТОВ «Лев-Буд» будують десятиповерховий житловий будинок з паркінгом, міськрада Львова надала у користування ТОВ «Грифон-Плюс» ще у 2013 році.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...