Львівська прокуратура ще перевірятиме діяльність ЛМР у справі Грибовицького сміттєзвалища

logo
36200_lvivska_prokuratura_we_perevirjatime_dija.jpeg


Львівська прокуратура продовжує розслідування у справі Грибовицького сміттєзвалища, зокрема ще перевірятиме дії посадовців Львівської міськради, а також дії працівників ДСНС при гасінні пожежі на полігоні. Про це під час брифінгу 2 листопада заявив головний прокурор Львівської області Юрій Квятківський.

«Ми завершили перший етап розслідування. Дослідили діяльність комунального підприємства «Збиранка» і можемо звітувати – ми встановили порушення керівників цього підприємства. Однак ми ще продовжуємо розслідування у двох напрямках. Щодо органів місцевого самоврядування, сюди входить міська рада і департамент житлового господарства. І ще один напрямок – керівники ДСНС», – заявив Юрій Квятківський.

За його словами, прокуратура ще чекає результати чотирьох експертиз, після яких і буде відомо, чи висуватимуть ще комусь обвинувачення у цій справі.

«У жовтні слідство отримало висновок комплексної еколого-геодезичної експертизи, яка підтвердила порушення вимог законодавства при експлуатації полігону, які спричинили формування нестійкого тіла сміттєзвалища. Висновком підтверджено наявність причинного зв’язку між порушеннями під час експлуатації Грибовицького полігону та зсувом, який відбувся 30 травня 2016 р.», – пояснив прокурор.

Також Юрій Квятківський розповів, що керівнику управління житлового господарства Львівської міськради Юрію Гольцю загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі.

«Цей посадовець неналежно віднісся до виконання своїх обов’язків щодо здійснення контролю за ЛКМ «Збиранка», щодо проведення перевірок, не забезпечив стратегії розвитку цього підприємства. Йдеться і про невжиття заходів для стійкості полігону – перешарування сміття, ущільнення, зміцнення укосів», – розповів Юрій Квятківський.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...