​Львівська ведуча переконана, що в маршрутці її побив саме Маліновський

logo
119229_lvivska_veducha_perekonana_wo_v_marshrutc.jpeg


Чоловіком, який вдарив радіоведучу Катю Дзигу, виявився колишній чиновник Львівської обласної держадміністрації. Цю інформацію, за словами потрепілої, їй розповів слідчий, який зайнявся її справою.

За попередньою інформацією, наприкінці липня Катерина поверталась пізно з роботи. У маршрутці у неї виник конфлікт з п’яним пасажиром маршрутки. Чоловік вдарив дівчину кулаком в обличчя. Проте потерпіла не розгубилась. За її словами, вона викликала поліцію та не випускала зловмисника до приїзду правоохоронців. Вже у відділіку вона сфотографувала нападника.

“Я з ним не була знайома, проте слідчий, який зайнявся цією справою, скаав, що це дійсно Володимир Маліновський”, – розповіла Катя у коментарі Zaxid.net, – пишуть “Львівські”.

У поліції від коментарів пресі наразі відмовляються, оскільки поки проводиться розслідування, імен фігурантів справи розкривати не можна. Проте зараз відомо, що за фактом справи відкрито кримінальне провадження за статтею про легкі тілесні ушкодження. Винному загрожує покарання у вигляді виправних робіт терміном до одного року.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли про те, що в одній з львівських маршруток побили радіоведучу Катю Дзигу. Корисnувачі Фейсбуку одразу впізнали у нападнику екс-чиновника обладної держадміністрації Володимира Маліновського.

БІльше інформації за цією темою читатйе на “Львівських” згодом.


Реклама

А поділитися?