Львівська влада розповіла, коли питання зі сміттям у місті буде остаточно вирішене

logo
106670_lvivska_vlada_rozpovila_koli_pitannja_zi_.jpeg


До середини липня Львівська ОДА обіцяє очистити Львів від перенакопиченого сміття. Будівництво сміттєпереробного заводу планує розпочати у 2019 році, повідомляє zik.ua.

Про це 30 червня на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Він повідомив про часові проміжки вирішення сміттєвої проблеми.

«До середини липня ми повинні очистити місто від ТПВ. Протягом наступних трьох місяців ми повинні зменшити кількість ТПВ, які вивозяться на територію Львівщини і перейти до системної і безперебійної організації вивезення ТПВ. На третьому етапі, який буде тривати п’ять місяців до листопада, ми повинні відновити систему організації збору ТПВ, у тому числі систему сортування і вивозу вторинної сировини, що значно зменшить кількість ТПВ, що вивозиться на полігон. Тільки через вагові комплекси вивозити сміття зі Львова. Четвертий етап – 2018 рік – перейти до системної переробки і утилізації ТПВ, у тому числі до утилізації способом виготовлення RDF палива. П’ятий етап – 2019 рік – приступити до будівництва сміттєпереробного комплексу, який остаточно вирішить проблему ТПВ на території Львова», – повідомив О.Синютка.

Окрім того, ЛОДА готує звернення до аудиторської служби для перевірки ринку вивезення сміття у Львові.

«Існують фірми-метелики, через які частина бюджетних грошей переводилася в готівку, і є всі підстави говорити про їх розкрадання. Аудиторська служба має перевірити конкурси, які проводилися на території міста із залученням компаній, які здійснюють вивезення ТПВ. Ми проти перерозподілу ринку, але все має бути відповідно до законодавства», – повідомив О.Синютка.

Джерело: zik.ua

Интересные новости:

02.07.2011

376

Киевские власти рассказали, кто будет отвечать за долгиакционерного общества по истечению срока дейс…

03.07.2017

279

После окончания отопительного сезона размер долга перед коммунальщиками увеличился…

03.07.2017

413

В КГГА рассказали, в каком районе скоро установят детские и спортивные площадки…

03.07.2017

905

В городе участились случаи обмана пожилых людей по поводу неисправности газовых плит…


Реклама

А поділитися?