«Львівська залізниця» припинила обслуговувати маршрут Львів-Вроцлав

logo
39548_lvivska_zaliznicja_pripinila_obslugovuvat.jpeg


У зв’язку із завершенням терміну експлуатації пасажирських вагонів поїзда сполученням Львів-Вроцлав, «Львівська залізниця» тимчасово призупинила обслуговувати цей маршрут. Зараз пасажирів перевозять вагонами, які належать Польській залізниці (PKP), повідомив ZAXID.NET Богдан Яворський, керівник служби пасажирських перевезень «Львівської залізниці».

За маршрутом Львів-Вроцлав курсували два поїзди №35/36 та №51/52. Один із цих потягів – №35/36 формує Львівська залізниця, другий – №51/52 – PKP Intercity. Таким чином було забезпечено щоденне сполучення Львова із Вроцлавом.

Так було до початку листопада, коли в українських вагонів завершився експлуатаційний період 41 рік. Рухомий склад, старший від цього віку заборонено експлуатувати.

Також, за словами Яворського, вагони із візками SUW 2000, які самостійно змінюють ширину колії з широкої на європейську, більше не курсуватимуть. Для їх ремонту немає запчастин, оскільки єдиний завод у Бидгощі, який виробляв їх, уже не працює. У «Львівської залізниці» було п’ять вагонів, візки яких автоматично змінювали ширину, відповідно до колії. Всі вони курсували із 2013 року.

Сьогодні маршрут Львів-Вроцлав обслуговує лише польська залізниця. Щодня за маршрутом курсує два вагони у напрямку до Львова і стільки ж у напрямку до Кракова.

Зараз «Львівська залізниця» ремонтує два спальні вагони класу РІЦ. За словами Богдана Яворського, ремонт невдовзі закінчать і вже з 12 грудня українські вагони знову курсуватимуть до Польщі.

Поїзд Львів-Вроцлав відправляється зі Львова щодня о 22:59. Вартість квитка зі Львова до Вроцлава – 1553 грн.


Реклама

А поділитися?