Львівське АТП-1 придбає 20 нових автобусів

logo
32489_lvivske_atp_1_pridbae_20_novih_avtobusiv.jpeg


Львівський комунальний перевізник АТП-1 придбає 20 малогабаритних автобусів за 37 млн грн. Автобуси будуть пристосовані для людей з обмеженими можливостями. Оголошення про проведення конкурсних торгів АТП-1 оприлюднило у системі публічних закупівель Prozorro у вівторок, 18 жовтня.

Як зазначається в тендерній документації, АТП-1 планує придбати 20 автобусів малого класу, кожен яких повинен мати щонайменше 22 місця для сидіння та 55 місць загалом.

Автобуси мають бути випущені в 2016 році і оснащені двигунами екологічного стандарту «Євро-5». Серед додаткових вимог до автобусів – наявність пандуса для візків та кондиціонера для водія.

В умовах закупівлі зазначається, що вартість усіх 20-ти автобусів не має перевищувати 37 млн грн, тобто один автобус коштуватиме близько 1,85 млн грн.

Комунальний перевізник також вказав бажану марку автобуса – ISUZU або еквівалент. Додамо, що оригінальні автобуси ISUZU виготовляють у Японії, проте кілька українських автобусних заводів випускають свої автобуси на базі автобусів цієї марки.

АТП-1 планує отримати всі автобуси до 23 грудня 2016 року.

Нагадаємо, що цьогоріч АТП-1 провело тендер на закупівлю 55 великогабаритних низькопідлогових автобусів, переможцем якого став львівський «Електронтранс». Планувалося, що всі автобуси передадуть місту до кінця 2016 року, проте через судову тяганину навколо тендеру до кінця року виробник встигне зібрати не більше 30 автобусів. Крім того, за рік автобуси «Електрон» подорожчали на 1,2 млн грн – з 3,6 млн грн до 4,8 млн грн.


Реклама

А поділитися?