Львівське сміття – це проблема не тільки Львова

logo
102329_lvivske_smittja_ce_problema_ne_tilki_lvov.jpeg


Ранкові виступи свідчать, що тема сміття затьмарить на наступні два останні пленарні тижні і статус Донбасу, і медреформу, і пенсійні зміни.

Ірина Подоляк із фракції “Самопоміч” розказала трепетну історію про стареньку матір, яка після гостин у Львові пакує сміття і везе його в рідне село.

“Мамо, нащо ти це робиш?”

“Бо виглядає так, що вам ніхто не допоможе”.

Фракція “Батьківщина” тему підхопила і повідомила, що за прем’єра Тимошенко міста від сміття буквально вилизувались язиками.

А тепер найсумніше у цій історії.

Є конкретний мер Садовий, який за 11 років на посаді, трьох президентів та 7 різних урядах не спромігся вирішити проблему туристичного центру країни – Львова. Але є і надмірна політизація проблеми. Є нерозуміння людей, хто має вирішувати сміттєву проблему.

Читайте:

Депутати “Самопомочі” на зауваження, що їх мер і лідер за останній рік навіть не відвідав жодну з 14 пропонованих ділянок під нове сміттєзвалище, кажуть: “А він шо, зобов’язаний туди їздити персонально?”.

Уявімо, що десь в іншому обласному центрі повторилась трагедія Грибовицького сміттєзвалища. Чи здатна влада оперативно знайти місце для резервного полігону, почати будівництво сміттєспалювального заводу або домовитись із депутатами в радах проголосувати і не соромити шефа, як то було днями в Миколаївській міській раді?

Чи здатні політичні сили нести хоч якусь відповідальність за потенційний пи*дець, а не займатись піар-голодуванням та качатись в футболках від Ralph Lauren сходах пустої адміністрації президента заради вирішення сміттєвого колапсу?

Маємо чіткий приклад, як електоральні ігри і довгостроковий популізм перетворили банальне побутове питання в незручну політичну топ-тему.

Читайте:

Львівське сміття – це проблема не тільки Львова. Це пілотна серія, як це може бути, якщо антикварні сміттєві полігони обваляться, запалають і вб’ють ще кількох рятувальників.

Наші політики звикли мислити про щось глибоке і глобальне, про добробут людей. А насправді їх роздутий егоїзм може вбити обгортка від снікерсу і використаний памперс.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе “Обозреватель Блоги” на Facebook, следите за обновлениями!


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...