Львівське сміття мало не скинули у самому Тернополі (відео)

logo
78120_lvivske_smittja_malo_ne_skinuli_u_samomu_.jpeg


Під час колегії Тернопільської обласної ради мова знову зайшла про львівське сміття. Чиновники уже нарахували 9 фактів несанкціонованого ввезення на територію нашого краю відходів із сусідньої області. Екологи розповіли, що механізм оцінки землі, яка страждає від скидання сміття, дозволить накладати на винуватців істотні штрафи, які стануть запобіжниками від майбутніх фактів.

Про один із останніх фактів, який стосувався безпосередньо Тернополя, розповів начальник ГУНП в Тернопільській області  Олександр Богомол. Підприємець, що зареєстрований у Борщівському районі, уклав договір з комунальним підприємством Львова, внаслідок чого дві фури іншого тернопільського підприємця заїхали у Львів, завантажилися і під сумнівними документами поїхали до Полтави. Там поліція їх затримала також при спробі скинути сміття, порушили кримінальне провадження і арештували фури. Машини у Полтаві стояли кілька днів, де їх за незрозумілих обставин зняли з арешту. В результаті, завантажені фури опинилися у Тернополі. За інформацією правоохоронців, один із тернопільських підприємців намагається розширити свою територію шляхом зсипання будівельного сміття. Саме тут і мало бути скинуто львівське сміття, проте через оперативні дії цього не сталося і на разі ведуться слідчі дії.

 

Олександр Богомол також зауважив, що інкримінувати щось окрім адміністративного порушення винуватим поки не могли. Відтак, застосовувалися лише невеликі штрафи, проте екологічна служба напрацьовує механізми оцінки землі, яка страждає внаслідок скидання сміття, а оскільки земля в самому обласному центрі є найдорожчою, то і суми будуть великими.


Реклама

А поділитися?