Львівське сміття не будуть возити на Тернопільщину?

logo
117007_lvivske_smittja_ne_budut_voziti_na_ternop.jpeg


02/08/2017
Розмір тексту:

Шосте пленарне засідання п’ятої сесії обласної ради розпочалося із годинним запізненням. Станом на одинадцяту годину у залі засідань зареєструвалося 44 депутати. За деякий час підтягнулося ще з десяток.

Роботу сесії розпочали з вручення грамот Верховної ради України. За вагомий особистий внесок у розвиток медицини, сумлінну плідну працю в галузі охорони здоров’я, надання кваліфікованої допомоги населенню та високий професіоналізм Почесну грамоту отримав Любомира Синьоверського, головний лікар Більче-Золотецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації. А головному лікарю Заліщицької центральної комунальної районної лікарні Василю Оскоріпу вручили Грамоту ВРУ за вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері охорони здоров’я, впровадження нових методів діагностики, лікування і реабілітації, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм.

Після цього перейшли до формування порядку денного. Проголосували за включення додаткових питань до розгляду, які були підготовлені зазделегідь і роздані депутатам. А деякі проекти рішень, навпаки, запропонували зняти з порядку денного. Зокрема, голова облради Віктор Овчарук запропонував зняти питання щодо ситуації з утворенням госпітальних округів. Він зазначив, що спочатку необхідно провести громадські обговорення, а потім вже виносити відповідний проект на розгляд депутатів. Повернутися до цього питання мають на наступній сесії. Заступник голови обласної ради Любомир Крупа запропонував зняти з порядку денного питання про недопущення розміщення відходів зі Львова на території області. Мотивував це тим, що вирішенням сміттєвої проблеми у Львові зайнялася Львівська обласна рада, тож для Тернопільської області це питання вже не актуальне. Ще деякі проекти рішень запропонували зняти або ж перенести на наступне пленарне засідання і депутати. Так, дискусію викликав проект «Про передачу з балансу державно – комунальної аптеки № 122 м. Тернопіль частини нежитлового приміщення по вул. Федьковича, 16 у м. Тернополі площею 328,8 кв. м. на баланс комунальної установи Тернопільської обласної ради «База спеціального медичного постачання». Представники фракції «Народний контроль» запропонували його зняти, оскільки питання не готове: раніше домовлялися про одну площу, а тепер в рішенні інша. Перший заступник голови обласної ради Василь Деревляний, запропонував не знімати його, а допрацювати і розглянути на наступній сесії. Було чимало пропозицій депутатів і щодо доповнення порядку денного та запитів. Загалом на формування порядку денного витратили більше години. Після його затвердження Віктор Овчарук висловив сподівання, що пленарне засідання буде ефективним. Він запропонував розглядати питання за порядком, який було визначено попередньо і паралельно, в міру підготовки проектів рішень, розглядати депутатські запити, яких надійшло дуже багато. А проекти рішень, які не встигнуть розглянути 2 серпня перенести на наступну сесію, а п’яту сесію закрити. Пропозицію голови облради підтримали 46 депутатів. Усього депутати мають розглянути більше сотні проектів рішень.

Ольга Трач

Фото автора


Реклама

А поділитися?