Львівське сміття обійдеться Черкащині у 50 тисяч

logo
40875_lvivske_smittja_obijdetsja_cherkawini_u_5.jpeg


21 листопада 2016, 10:53 …

9 листопада спеціалісти Держекоінспекції в Черкаській області зафіксували факт забруднення відходами земельної ділянки у селі Потапці Канівського району. Як згодом з’ясували, походить сміття зі Львова. Як повідомив начальник екологічної інспекції Черкащини Сергій Поліщук 21 листопада на координаційній нараді в ОДА, стихійне сміттєзвалище завдало збитків на 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, на площі забрудненої ділянки понад сімсот метрів квадратних виявлено тверді побутові відходи, зношені шини, медичні відходи, відходи пластику, батарейки. Серед сміття також виявлені чеки та документи, що підтверджують походження деяких відходів зі Львова.

Читайте:

“Для того, щоб розрахувати збитки ми направили запити в Канівський Держкомзем. Після отримання відповіді розрахуємо збитки. За оперативними даними, нормативно грошова оцінка не досить висока – збитків завдано орієнтовно на 50 тисяч”, – зазначив Сергій Поліщук.

Щоб усунути стихійне сміттєзвалище, в Каневі вже укладено договори на захоронення відходів та їх транспортування до міського сміттєзвалища.

У свою чергу, очільник області Юрій Ткаченко запросив екологів та представників Канівщини на нараду з правоохоронними органами. На зустрічі правоохоронці мають дати фахову оцінку інциденту, на підставі якого відкрито кримінальне провадження.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкащанка зі своїм коханим прибрали від сміття одеський пляж.


Реклама

А поділитися?