Львівське сміття передали обласній раді

logo
103807_lvivske_smittja_peredali_oblasnij_radi.jpeg


Сьогодні, 23 червня, міський голова Андрій Садовий погодився передати Львівській ОДА на два роки функції з управління твердими побутовими відходами міста.

Про це він повідомив сьогодні журналістам під час брифінгу, інформує кореспондент IA ZIK.

Своє рішення Андрій Садовий пояснив тим, що це ультиматум: місто має заплатити кошти, щоб припинити подальшу блокаду. І ультиматум не меру Львова, а громаді міста.

“Я переконаний, що у цій ситуації ми повинні прийняти цю пропозицію, ми повинні заплатити кошти і мати можливість нормально жити і розвиватися, бо наше завдання – зберегти людей”, – заявив Садовий.

Тому на наступній сесії міської ради депутати проголосують за відповідне рішення. А от на питання журналістів, чи визнає мер Львова, що він не впорався з сміттєвою проблемою міста, сказав, що нічого не міг зробити при тотальній блокаді, коли держава не хоче допомагати.

Нагадаєм Олег Синютка просив мера передати право вивезення сміття Львівській обласній держадміністрації. Раніше “Львівські” повідомляли про те, що сьогодні в місті зареєстрували рекордну кількість сміття – близько 12 тисяч тон.


Реклама

А поділитися?