Львівське сміття подорожує Україною

logo
32355_lvivske_smittja_podorozhue_ukrajinoju.jpeg


У Львові знову відбувається загострення ситуації зі сміттям. В соціальних мережах мешканці мікрорайону Сихів скаржаться на те, що вже тиждень біля їх будинків не вивозиться сміття. Загострюється екологічна ситуація.

Співробітники фірм, що займаються вивезенням відходів з міста, зізнаються, що не встигають вчасно це робити, тому що витрачають багато часу на вивезення в інші міста України.

На даний момент достеменно невідомо, куди саме вивозять сміття зі Львову.

Його сліди були виявлені у більшості областей України. Жителі Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької, Хмельницької, Житомирської, Волинської, Київської, Миколаївської та інших областей знаходили на несанкціонованих звалищах зошити львівських школярів, чеки з магазинів та інші підтвердження, що сміття зі Львову.

Вже відбулися масові протести активістів регіонів проти прийому областями львівського сміття.

Станом на сьогодні тільки Чернівецька область офіційно приймає відходи зі Львову, і лише в кількості добової норми міста.

Куди їде інше сміття не знають навіть в мерії. На даний момент Європейський інвестиційний банк виділив кошти на будівництво заводу з переробки твердого сміття та рекультивації Грибовицького полігону. На полігоні проводяться роботи з укріплення сміття, а влада готується до проведення тендеру на будівництво заводу.

Автор: Ганна Шулякnews@citysite.lviv.ua

SMEG LBL14B

AEG L 87695 WD

Whirlpool AWS 51011

HP 15-AN050 N5R59UA

Apple MacBook Pro Z0MK0000Q

Apple MacBook Pro Z0MT002D4


Реклама

А поділитися?