Львівське сміття повезли з Погребища в Київ. Але не все

logo
29419_lvivske_smittja_povezli_z_pogrebiwa_v_kij.jpeg


–Досягнуто домовленості з власниками відходів, що після розвантаження у Києві транспорт знову повернеться до нас, щоб забрати сміття, яке викинули біля полігону на обочині дороги, – повідомив сьогодні вранці, 07.10.2016, міський голова Погребища Анатолій Білик. – Частину його вже прибрали і вивезли. Для цього власники винаймали додаткові дві машини. За їхніми словами, вони також відправилися у Київ, на завод «Енергія».

Міський голова Погребище Анатолій Білик: – Частину відходів, які нагло висипали край дороги, уже прибрали. Чекаємо поки заберуть решту.

Починаючи з понеділка, 3 жовтня, у райцентрі Погребище активісти не дають можливості розвантажити на місцевому полігоні твердих побутових відходів сміття, доставлене на п’ятьох автомобілях зі Львова. В райцентр автомобілі прибули без жодних погоджень чи дозволів місцевої влади. Напередодні водії ще семи автомобілів розвантажили відходи самовільно і втекли. Учасники пікету вимагають забрати уже висипане сміття, частина якого знаходиться просто край дороги.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов вважає, що має бути відкрита кримінальна справа за фактом несанкціонованої доставки відходів зі Львова  на Вінниччину. “Раджу колезі зі Львова серйозно зайнятися питанням утилізації побутових відходів та вирішенням проблеми полігону. Для цього можна, наприклад, залучити ресурс територіальних громад і спільно діяти», — зауважив С.Моргунов. Також він зазначив, що у Вінниці давно зрозуміли важливість утилізації відходів, а тому розробили декілька програм і комплекс заходів поводження з побутовим сміттям.


Реклама

А поділитися?