Львівське сміття у Старокостянтинові: активісти, які блокують сміттєзвалище, заявили про погрози

logo
107514_lvivske_smittja_u_starokostjantinovi_akti.jpeg


Сьогодні в Старокостянтинові на міському полігоні твердих побутових відходів «спекотно». Як розповів журналісту сайту «Є» громадський активіст Сергій Пікуля, невідомі напали на активістів, які блокують в’їзд на сміттєзвалище, щоб туди не звозили сміття зі Львова.

«Коли ми прибули на полігон, там вже стояли розвантажені сміттєвози, – сказав пан Сергій. – Ми заблокували виїзд та викликали поліцію, щоб вони встановили осіб, які перебували на сміттєзвалищі та чи законному на нього завезли сміття. Невідомі почали погрожувати активістам, мені намагалися виламати двері в автомобілі. Фізично відсунули автівку, якою блокували виїзд, щоб виїхали вантажівки».

У прес-службі обласного управління Нацполіції розповіли, що дійсно отримали виклик про те, що на сміттєзвалищі Старокостянтинова невідомі люди напали на активістів та погрожували їм. На місце виїхала слідчо-оперативна група, яка й має встановити всі обставини того, що ж там відбулося.

Старокстянтинівське сміттєзвалище приймало сміття зі Львова до червня цього року, поки міська рада не прийняла рішення, яким заборонила приймати це сміття. Утім, за словами активістів, попри заборону, вантажівки з львівськими номерами періодично завозять на полігон сміття.

А поділитися?Вам має сподобатись...