Львівське сміття викинули посеред дороги на Броварщині

logo
79119_lvivske_smittja_vikinuli_posered_dorogi_n.jpeg


Вчора, 2 квітня, у Броварському районі, що біля Києва невідомі викинули посеред дороги купу сміття. Про це у Facebook повідомив журналіст Анатолій Гаркуша, передає кореспондент Львівського порталу

«2 квітня невідомий вантажний автомобіль вивернув зі свого кузова купу сміття. Сталося це на бетонці, котра веде до залізничної платформи Велика Димерка метрах у 200-х від дороги Велика Димерка (Парникова) – Гоголів.

Принаймні, кілька представників нашої з вами бидлоти брали участь у цій «операції». Одне бидло наказало вести сміття – цікаво, воно і безпосередньо вказало адресу, де його висипати? Інше бидло сіло за кермо й поїхало, а потім на дорозі підняло кузов. Він тупо, як і належить бидло ті, виконав вказівку чи наказ. Цікаво, він так би вчинив, якщо надійшла б команда когось вбити? Навряд чи. Хоча й бидло, ну воно знає, що за це можуть і посадити. А от за вивантажене сміття –а, нічого не буде. Не знайдуть, не покарають

Зрозуміло, що в цій «бидлячій» справі задіяні не лише дві особи. Більше – хто це бачив, хто це вантажив, хто стояв на пропускному пункті та знав, що сміття везуть не на офіційне сміттєзвалищ», – йдеться у дописі Анатолія Гаркуші.

Також журналіст додав, що на місці цього злочину  були заступник селищного голови Великої Димерки Микола Губський, директор Великодимерського комунального підприємства, депутат райради Микола Драний. Через кілька хвилин під’їхав голова райради Сергій Гришко, у буквально за ним – наряд патрульної поліції, викликаний кимось із небайдужих.

Фото: Facebook-сторінка Анатолія Гаркуші


Реклама

А поділитися?