Львівське сміття вивезли на Тернопільщину (ВІДЕО)

logo
41429_lvivske_smittja_vivezli_na_ternopilwinu_v.jpeg


Гори львівського сміття

Гори львівського сміття

У пошуках, куди викинути відходи, два сміттєвози з львівськими номерами заїхали на Тернопільщину. Та до міського полігону побутових відходів не доїхали, свій вантаж викинули просто на узбіччя біля села Малашівці. Охорона смітника навіть не встигла їм завадити.

Читайте також

Покопирсавшись у відходах, місцеві комунальники знайшли львівський слід – це чеки з крамниць, поштові обгортки з львівськими адресами.

Нагадаємо, 30 травня о 15:20 у Жовківському районі Львівської області на території полігону твердих побутових відходів (Грибовицьке сміттєзвалище) після завершення гасіння масштабної пожежі під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапило троє рятувальників. Їхні тіла було знайдено під завалами 31 травня.

Також зник працівник львівського комунального підприємства «Збиранка», яке займається експлуатацією міського сміттєзвалища.

За даним фактом відкрито провадження за ч. 2 ст. 272 ККУ (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що причиною масштабної пожежі на території Грибовицького сміттєзвалища може бути підпал.

Львівський окружний адміністративний суд ухвалив припинити експлуатацію Грибовицького сміттєзвалища.

Тепер львівське сміття мандрує Україною. Як повідомлялося, на Вінниччині відмовляються приймати сміття зі Львова. Дніпропетровщина теж не хоче приймати його. Синельниківський відділ поліції Дніпропетровщини порушив кримінальне провадження через ввезення на територію міського полігону сміття зі Львова.

Джерело: ТСН

А поділитися?