“Львівське сміття” з Хриплина та Микитинців вивезли на полігон у Рибне. ФОТО

logo
110868_lvivske_smittja_z_hriplina_ta_mikitinciv_.jpeg


Станом на 14 липня доручення голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука щодо вивезення з територій приміських сіл Хриплин та Микитинці “львівського сміття” виконано.
Про це повідомив заступник начальника управління екології та природних ресурсів ОДА Андрій Пліхтяк, який побував на місці, де ще вчора лежало незаконно звалене сміття у с. Микитинці Івано-Франківської міської ради.

Андрій Пліхтяк наголосив, що усі відходи, які були завезені з міста Львова у приміські села Хриплин та Микитинці на сьогоднішній день прибрали та перевезли на полігон ТПВ у с. Рибне.

“Обласна влада доклала максимум зусиль, щоб оперативно вирішити це проблемне питання, залучивши відповідні служби та підприємців”, — підкреслив посадовець.

Наразі правоохоронними органами проводяться оперативно-розшукові заходи з метою встановлення осіб, причетних до організації та незаконного викидання у населених пунктах області побутових відходів.

Нагадаємо, 2 липня невідомі фури привезли і вивантажили в селищі Ланчин Надвірнянського району купи сміття. У ніч з 29 на 30 червня при в’їзді до Галича висипали дві фури. Його завезли і залишили зі сторони Львова. 21 червня на приватній території с. Хриплин Івано-Франківської області розвантажили декілька фур львівського сміття, хоча повинні були доставити папір для переробки. А в ніч з 23 на 24 червняв с. Тарасівка Тлумацької ОТГ незаконно розвантажили декілька фур відходів.

Схожі записи:

Післявеликодні паралелі: у Яремче розчищали дороги від снігу, а в Надвірній лікв…

Поліцейські знайшли у калуського водія рюкзак з наркотиками

На Прикарпарпатті розпочали будівництво вітрової електричної станції

В Косові чоловік до смерті отруївся алкоголем

А поділитися?Вам має сподобатись...