Львівське сміття знову помітили в Київській області

logo
101839_lvivske_smittja_znovu_pomitili_v_kijivski.jpeg


Львовский мусор снова замечен в Киевской областиДва вантажних автомобіля “Львовспецкомунтранс”, під зав’язку завантажених тим, що називають “львівське сміття”, були зупинені правоохоронцями під Києвом.

Супровідні документи у водіїв вилучили і виставили вимогу повернутися в початкову точку маршруту. Однак водії навідріз відмовилися розвертати автомобілі в бік Львова, заявляючи, що без документів нікуди не поїдуть.

Про цей факт повідомили співробітники прес-служби Львівської міської ради (ЛГГА):

“Дві фури, що перевозили побутові відходи з міста Львова, були затримані поліцією біля міста Києва. Це вантажівки, які працюють з ЛКП “Львівспецкомунтранс”.

У свою чергу, Тарас Стефанишин, голова підприємства “Львовспецкомунтранс”, виступив із запевненнями про те, що спецтранспорт був відправлений з усіма необхідними документами, у напрямку конкретного полігону з чітко зазначеним місцем розташування. Він обурений позицією правоохоронців:

“Однак правоохоронні органи вимагають, щоб фури повернулися до Львова. В той же час вони вилучили у водіїв всі наявні документи, в тому числі і товарно-транспортні накладні. А це документи на вантаж. Без товарно-транспортних накладних машини не можуть рухатися далі.

Втім, у киян і жителів околиць ситуація не викликає співчуття, оскільки раніше мали місце інциденти — спроби завалити Київщину львівськими сміттєвими відходами.

За матеріалами: skelet-info

А поділитися?Вам має сподобатись...