Львівське сміття знову у Шепетівці

logo
102423_lvivske_smittja_znovu_u_shepetivci.jpeg


Вчора, стало відомо, що впродовж вихідних, в нічний час,  декілька  фур  скинули побутові відходи на ділянці за адресою: вулиця Гранітна 53А. Можна сміливо стверджувати, що сміття приїхало до нас зі Львова чи Львівської області, оскільки, серед непотребу можна помітити чеки та накладні, які вказують на його походження.

Повідомляє сайт ШЕПЕТІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний сайт Шепетівської міської ради.

Щоб оцінити ситуацію, на місце події, прибули  члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.  На ділянці виявили охайно вивантажене сміття, оглянувши його знайшли декілька чеків та документів, які свідчать, що приїхало воно зі Львова.

Комісія зауважила, що у відходах вже давно розпочалися процеси гниття, а це вкрай небезпечно через високий рівень  грунтових вод на даній території.

Також,на місце виїхала комунальна інспекція для складання акту, та накладення санкцій на відповідального за цю ділянку. Адже, вона мала бути захищена від проникнення сторонніх осіб, або це відбулося за згодою сторін. За результатами обстеження орендарю було вручено попередження.

По обіді, міський голова Михайло Полодюк провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке було скликано в надзвичайному порядку.  Оперативно було встановлено та  запрошено на засідання особу, яка користується цією територією та є власником будівель поблизу яких скинули відходи. Також, були присутні журналісти обласного інформаційно-аналітичного тижневика «День за Днем» та телерадіокомпанії «ЛАЙК ТВ».

На засіданні доповів начальник Шепетівського ВП ГУНП України в Хмельницькій області Василь Шкіндюк та  повідомив, що співробітниками поліції було затримано дві вантажівки та встановлено особи водіїв. Проте, на момент затримання сміття в них вже не було. Вони пояснили, що працюють в сфері перевезень на підприємця. За даним фактом проводяться слідчі дії.

Комісія заслухала пояснення орендаря ділянки та обговорила можливі варіанти ліквідації надзвичайної ситуації.  Оскільки, відповідно до чинного законодавства, власник будівель користується ділянкою і відповідає за неї, то своїм рішенням комісія зобов’язала його утилізувати сміття до 24 червня. Після чого, 26 червня,  відбудеться повторне засідання комісії.

Варто зазначити, що місце стихійного звалища досить важко знайти навіть місцевим, тому зрозуміло ,що хтось із шепетівчан провів фури зі сміттям до даної ділянки.

Джерело:  ШЕПЕТІВКА СЬОГОДНІ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым

Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации

Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)


Реклама

А поділитися?