Львівське вотерпольне «Динамо» розповіло про переможний турнір у Литві

logo
32671_lvivske_voterpolne_dinamo_rozpovilo_pro_p.jpeg


Львівське вотерпольне «Динамо» повернулося з міжнародного турніру в Литві з головним трофеєм. За кордоном наші спортсмени просто не помітили суперників – у груповому етапі розгромили Білорусь (16:7), Молдову (18:5) і Литву ( 13:6). У фіналі впоралися з господарями.

«Динамівці» чекали на сильніших опонентів. Але несподівано від участі відмовились поляки, німці та команда Київщини. Хоча візаві були на голову нижчими, все ж львів’яни отримали певну користь.

Олександр Дядюра, якого визнали найкращим гравцем турніру, розповів: «Навіть такі матчі потрібні, в принципі. Хоча б для того, щоб напрацювати свої комбінації. А ще молодь подивиться, яка не дуже часто грає в чемпіонаті України. Тому що не має досвіду, і тренер не до кінця довіряє молодим. А тут, навпаки, молоді давали змогу проявити себе».

Гравець «Динамо» Орест Джура зазначив: «Гра європейських супротивників багато чим відрізняється по стилю від українських. Тому цікаво помірятися силами з командою, яка гра по-іншому, ніж наш головний суперник «Слобожанець».

Зараз ватерполісти шукають спаринг-партнера в Україні. Однак вдома провести товариську зустріч немає змоги. Басейн замалий.

У листопаді на «динамівців» чекає фінальна частина Кубка України. А в грудні – дебютний розіграш Суперкубка серед чоловіків.

А поділитися?