Львівські активісти вимагають скасувати концерт Потапа і Насті Каменських

logo
34747_lvivski_aktivisti_vimagajut_skasuvati_kon.jpeg


У передчутті сутичок, що можуть виникнути 29 жовтня у Львові перед концертом Потапа і Насті Каменських, місцеві активісти задумалися про те, аби скасувати виступ артистів.

Як повідомляє портал 032.ua, це питання навіть обговорювалося на пленарному засіданні Львівської облради.

Зокрема голова фракції УКРОП Петро Жуковський нагадав про нещодавні події у зв’язку з концертом дуету в Хмельницькому, а також про те, що ще 7 червня облрада прийняла рішення “Про заборону проведення у Львівській області концертно-розважальних заходів представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі брали участь у концертах, теле – і радіопередачах, інших розважальних заходах на території РФ, в анексованому Криму й окупованих районах Донецької та Луганської областей під час фактичної російсько-української війни”.

Читайте також: Приходько назвала “днищем” Потапа і Настю Каменських (відео)

Він підкреслив, що у місті може статися черговий соціальний вибух.У свою чергу голова економічного бойкотного руху Олег Радик говорить, що концерт Потапа і Насті Каменських у Львові потрібно обов’язково скасувати.

“Всі бачили, що відбувалося у Хмельницькому. В Івано-Франківську концерт взагалі скасували. Львів далеко не Хмельницьк. Якщо влада цього концерту не зупинить, то в нас все буде набагато серйозніше і відповідальність буде не на хлопцях у балаклавах, а на тих, у кого руки не доходять зайнятися тим, заради чого вони прийшли, – добробутом і захистом наших львів’ян. Скасувати концерт – це в інтересах нашого міста. Якщо тут виступить Потап і Настя – це буде просто приниження нашого міста”, – сказав він у коментарі журналістам.

Як відомо, кілька днів тому у Хмельницькому зірвали концерт цих артистів. Перед його початком активісти влаштували бойкот і закидали приміщення яйцями, червоною фарбою та кров’ю тварин. Дует звинувачували в тому, що вони виступають у Росії.

Як писав “Знай.ua”, Віра Брежнєва не розрахувала довжину короткої сукні та осоромилась під час того, як у неї попросили зробити селфі.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...