Львівські бальники виграли «золото» Чемпіонату світу в Китаї та Великій Британії

logo
32689_lvivski_balniki_vigrali_zoloto_chempionat.jpeg


Львівські танцівники Вероніка Вербіцька та Свирид Сивик у категорії старших юніорів тріумфували одразу на двох чемпіонатах світу зі спортивних бальних танців, що відбулись в Китаї та Великій Британії.

Схвильовані батьки з нетерпінням чекали на приліт своїх чемпіонів. Вони не менше, ніж самі танцівники, віддали за цю перемогу.

«Відсунули все, тобто якісь плани на відпочинок, і на навчання, і на курси іноземних мов. Тобто це була основна ціль – цей чемпіонат. Тому, ясна річ, ми дуже сподівались на перемогу, а коли подзвонили і дізнались, що перемогли, то взагалі половина родини плакала, половина тішилася страшенно», – зізнається мама Вероніки Оксана Вербіцька.

Батьки партнера дізнались про перемогу не від сина.

«Мама партнерки завжди перша дізнається про такі речі. А я завжди від неї дізнаюсь. Після перемоги взагалі нашому дідусеві кажу: уявляєш, тепер навіть не знаю, може, з ним за руку вітатися, ми так собі жартуємо», – усміхається мама Свирида Сивика Уляна.

Від жарту не відступили, однак й обійми зайвими не були. З початку місяця їхні діти об’їздили півсвіту. Після підкорення чемпіонату IDSA World Open Championship у Китаї, спортсмени одразу взяли курс на Туманний Альбіон. Там уже націлились на два трофеї світу і Європи, де посіли перше і третє місце відповідно. Найважче їм дався останній квікстеп.

«Насправді під час останнього танцю вже сил немає, але треба до кінця танцювати, до кінця вибивати перемогу. Навіть всі емоції зразу не доходять. Вони так можуть за декілька днів приходити з часом. І тоді відчуваєш, наскільки все класно, радісно і заслужено», – ділиться враженнями чемпіон світу з бальних танців серед юніорів Свирид Сивик.

За підсумком виступів спортсменів Національна збірна України виборола «срібло», обійшовши танцівників з Росії і поступившись лише господарям турніру.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...