Львівські батьки звернулися до мера з відкритим листом

logo
107244_lvivski_batki_zvernulisja_do_mera_z_vidkr.jpeg


Новини, 04.07.2017

04.07.2017, 16:45

Батьківська рада Львівщини, обращение, программа образованияГО “Батьківська Рада Львівщини” написала до міського голови Львова відкрите звернення, вимагаючи погодити на громадських слуханнях витрати міського бюджету на освіту. Про це повідомляється на сторінці “Батьківської ради Львівщини” у Facebook. 

Батьківська рада вимагає призупинити підписування Ухвали сесії Львівської міської Ради від 29.06.2017 “Про затвердження Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки” (питання №34 пленарного засідання 29.06.2017), накласти вето, оскільки вважає, що вона прийнята з порушенням законодавства та інших нормативно-правових актів, актів Львівської міської ради, не погоджена на громадських слуханнях, не враховує інтересів мешканців. Активісти пропонують винести питання Програми розвитку освіти м. Львова на 2017 – 2020 роки на обговорення на громадських слуханнях, попередньо оприлюднивши оголошення про них на офіційному порталі Львівської міської ради. А погоджену з громадськістю та допрацьовану редакцію Програми оприлюднити на офіційному порталі Львівської міської ради.

ОО “Родительская Совет Львовщины” написала городскому голове Львова открытое обращение, требуя согласовать на общественных слушаниях расходы городского бюджета на образование. Об этом сообщается на странице “Родительского совета Львовщины” в Facebook. 

Родительский совет требует приостановить подписания Постановления сессии Львовского городского совета от 29.06.2017 “Об утверждении Программы развития образования г. Львова на 2017 – 2020 годы” (вопрос №34 пленарного заседания 29.06.2017), наложить вето, поскольку считает, что она принята с нарушением законодательства и других нормативно-правовых актов, актов Львовского городского совета, не согласована на общественных слушаниях, не учитывает интересов жителей. Активисты предлагают вынести Программу развития образования г. Львова на 2017 – 2020 годы на обсуждение на общественных слушаниях, предварительно обнародовав объявление о ней на официальном портале Львовского городского совета. А согласованную с общественностью и доработанную редакцию Программы обнародовать на официальном портале Львовского городского совета.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?