Львівські депутати проінспектували луцький пологовий

logo
39529_lvivski_deputati_proinspektuvali_luckij_p.jpeg


Депутати Львівської міської ради ознайомилися з роботою Луцького клінічного пологового будинку. Спільна робоча зустріч депутатів Луцької міської ради та галичан відбулася сьогодні, 15 листопада.

Презентував роботу єдиного на Волині пологового будинку головний лікар Михайло Токарчук. Зокрема, очільник медичного закладу ознайомив гостей зі Львова з тим, як працює пологовий, які діють відділення, яка кількість працівників забезпечує кваліфіковану роботу.

Опісля загальних відомостей Михайло Токарчук наголосив і на особливостях у роботі медпрацівників. Так, за його словами, безпеку закладу гарантує цілодобова система відеоспостереження. Ще одним досягненням пологового є й те, що кожний відділ закладу забезпечений медикаментами на триденний термін.

«На випадки всіляких непередбачених ситуацій, кровотеч у жінок, можливих ускладнень після пологів у матері чи дитини лікарі, в першу чергу, рятують життя наших пацієнтів (не залежно від того мають ті гроші, чи ні). А подбати про забезпечення того обов’язкового балансу медпрепаратів має головний лікар», – сказав Михайло Токарчук.

Наголосив лікар і на тому, що у Луцькому пологовому взагалі відсутнє поняття укладання договірних пологів, чого, до прикладу, немає в Львові. На це представники Львівської міськради запитували, як Луцьку це вдалося.

«Багато чого залежить від керівника установи. У нас це вдалося», – пояснив Токарчук та додав, що у випадку укладання договору між породіллею та лікарем-акушером лікарня не може гарантувати саме його чергування у момент пологів. «Як тоді рахувати зарплати лікарям, або ж чому інші акушери повинні спостерігати за жінкою поки та чекатиме свого лікаря», – зауважив головний лікар.

Також Токарчук наголосив на тому, що у Луцькому клінічному пологовому будинку народжує лише 42 % волинянок, решта – жінки з інших областей та столиці України.

Опісля місцеві депутати та львівські гості оглянули приміщення жіночого відділення та саме пологове відділення.


Реклама

А поділитися?